استاژ عملی رپنر ، روز جمعه مورخه ۱9مرداد ۹۷ در فرهنگسرا قرآن و عترت

به گزارش روابط عمومی رپنر شهرستان شیراز  دومین دوره استاژ عملی این رشته ، روز جمعه مورخه ۱9مرداد ۹۷  در  فرهنگسرا قرآن و عترت برگزار شد .
این استاژ با حضور  تمامی مربیان و تعدادی از هنرجویان فعال برگزار شد که استاد ایمانی با تجربه ی بالا و تکنیک های کاربردی ، آموزش را شروع کردند و در حین تمرین نکات کلیدی و مبارزه ای را آموزش دادند. پس از اموزش تکنیک های رپنر جلسه ای رسمی بین اعضا برگزار شد و در آن اهداف آینده رپنر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گفته مریم ایمانی  مسئول رپنر استان فارس، سال ۹۷ برای رشته مذکور با حضور اعضا کمیته های بانوان محترم رشته رزمی رپنر استان فارس به ترتیب دبیر بانوان ملیحه فقیهی،  مرضیه ملایی مسئول کمیته روابط عمومی ، مریم نجاتی مسئول کمیته برگزاری مسابقات، مائده البرزی مسئول کمیته مربیان،زهرا قانع مسئول کمیته بازرسی  باقدرت آغاز شده و با همدلی، همبستگی و همکاری  کامل بین اعضا جهت پیشبرد و پیشرفت اهداف مجموعه با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد .
وی در پایان پس از تشکر از هنرجویان و اساتید و از تمامی رپنر کاران خواست با تلاش بیشتر جهت گسترش ورزش اصیل ایرانی کوشا باشند.

Search