پیام های تبریک رپنر به بنیانگذار رشته استاد بزرگ خیراله حقیقی

*رشته رزمی رپنر جهانی شد*

ثبت رشته رزمی رپنر را در سازمان جهانی WUKF نخست به موسس و بنیانگذار رشته رپنر استاد خیراله حقیقی که با سالها تلاش و کوشش خستگی ناپذیر خود و بدون وقفه در جهت تاسیس،تنظیم،توسعه و اعتلاء این هنر رزمی پارسی پرداختند که هم اکنون نظاره گر حاصل آن هستند تبریک فراوان عرض نموده و همچنین این افتخار جهانی را به شما افتخار آفرینان این رشته اعم از بانوان و آقایان،کلیه پیشکسوتان، مربیان، هنرجویان رپنرکار و خانواده محترمتان که همواره با حضور ارزشمند و پر رنگ خود در تمام عرصه ها باعث پیشبرد اهداف والای رشته رپنر شده اید تبریک گفته و امید است این رویداد مهم نقطه عطفی باشد برای حضور این رشته رزمی اصیل ایرانی در در سطح جوامع بین المللی با کمک تک تک شما عزیزان.
    با تقدیم احترام
افشین حقیقی

درود و تبریک فراوان بر استاد بزرگوارم
استاد خیراله حقیقی بنیانگذار رشته رزمی رپنر
خداوند را شاکریم بابت ثبت جهانی رشته رزمی رپنر در سازمان جهانی WUKF  که قطعا نتیجه سالها تلاش و صبوری و فداکاری شما عزیز بزرگوار بوده که همواره افتخار ایران و ایرانی هستید . واز درگاه ایزد یکتا برایتان سلامتی و سعادت همراه با موفقیت های بیشمار را خواستارم .
با سپاس فراوان
اکرم حقیقی
نایب رییس بانوان رشته رزمی رپنر

√ جهانی شدن رشته رزمی رپنر √

ثبت رشته رزمی رپنر  را در سازمان جهانی ( WUKF ) در ابتدا به استاد بزرگ خیراله حقیقی بنیانگذار رشته رزمی رپنر که با تواناییهای بالقوه و زحمات بی دریغ خود توانستند به جهانیان ثابت کنند که ما هم می توانیم ورزشی با فرهنگ و آداب ایرانی داشته باشیم تبریک می گویم و سپاس بیکران جهت افتخاری که نصیب جامعه ورزشی ما نموده اند و تشکر بعدی من به عزیزان پیشکسوتان،مربیان،هنرجویان،خانواده ها و تمام مردان و بانوان رپنر کار سرزمینم ایران می باشد که همانند کوهی پشت این رشته ایستاده اند و با تمام سختی ها ساختند تا آنجایی که رپنر این ورزش رزمی اصیل ایرانی را در عرصه بین المللی به جایگاه واقعی خود رساندند تا در ورزش جهان با گام هایی استوار و محکم جلو برویم و با سرافرازی پرچم سه رنگ ایران را برافشانیم ‌.

تشکر فراوان
علی حقیقی
رییس کمیته آموزش رشته رزمی رپنر


استاد خیراله حقیقی بنیانگذار رشته رزمی رپنر
با سلام
 جهانی شدن رپنر را به شما و خانواده بزرگ رپنر اعم از بانوان و اقایان وبزرگان این رشته تبریک عزض نموده و آرزوی موفقیت در گامهای بعدی را دارم
  همیشه سلامت و پایدار باشید.
عباس فضلی نماینده رپنر استان تهران


جهانی شدن رشته رزمی رپنر این هنر پارسی ایرانی بر بنیانگذار رشته رزمی رپنر استاد خیراله حقیقی و تمامی پیشکسوتان و مربیان و هنرجویان این رشته اصیل ایرانی تبریک وتهنیت عرض می نمایم و توفیق روز افزون جامعه ورزشی رپنر را از خداوند متعال خواستارم            

 دبیر رشته رزمی رپنر تورج حقیقی

 

درود به استاد بزرگ استاد خیراله حقیقی بنیانگذار رشته رپنر و رپنرکاران عزیز سراسر کشور

بدینوسیله جهانی شدن ورزش رپنر را تبریک گفته و آرزوی سلامتی و موفقیت برای کلیه ورزشکاران را دارم.

محمدرضا قائمی،رییس کمیته ارتقاء کمربند رشته رپنر

 

بنیانگذار ارجمند رشته رزمی رپنر
خدا را سپاس که تلاش های بزرگتان که تقدیر ستایش است به پیروزی منجر گردید . این پیروزی و موفقیت،پرشی دارد به اندازه بلندای آسمان که همواره در دل ها و لحظه ها ماندگار است.
ثبت جهانی رشته رزمی رپنر در سازمان جهانی wukf راخدمت جنابعالی صمیمانه تبریک عرض نموده و از یکتا هستی بخش جهان برایتان سعادت و موفقیت های بی شمار خواستاریم.
از طرف مربیان بانوان رشته رزمی رپنر
اساتید : سحر رحمتی،الهه باهوش،سمیرا رضامند،زهرا اوروجی،مهسا پورعلی،بهناز ابراهیمی،فاطمه خلیلی ،زینب پورزیبنده

 

پیام تبریک به خانواده بزرگ رپنر

ثبت رشته رزمی رپنر را در سازمان جهانی WUKF نخست به موسس و بنیانگذار رشته رپنر استاد خیراله حقیقی  ،سپس به کلیه افتخار آفرینان این رشته اعم از بانوان و آقایان،مسئولان دلسوز ،کلیه پیشکسوتان، مربیان، هنرجویان رپنرکار تبریک عرض می کنیم.
  امید است در سایه الطاف الهی و دعای خیر مردم عزیز کشورمان مایه سربلندی میهن در عرصه جهانی شدن بوده و ضمن ارائه نمایش در خور توجه و دفاع از اعتبار ورزش رپنر و کشور عزیزمان همواره کوشا باشیم.
    با تقدیم احترام
سهراب اشرفی ـ مسٶل هماهنگی رشته رپنر استان کرمانشاه و رییس هئیت ورزشهای رزمی شهرستان کنگاور
کاظم کارخانه  ـ نائب رییس رشته رپنر استان کرمانشاه
حمید قوره جیلی ـ  دبیر رشته رپنر استان کرمانشاه
سیروس رحمتی زاده ـ مسئول تحقیق و توسعه رپنر استان کرمانشاه

 

با سلام خدمت تمامی رپنر کاران و دوستان گرامی.
عرض تبریک خدمت خانواده بزرگ رپنر و بلاخص استاد بزرگ و بنیانگذار رشته رزمی زمان استاد خیرالله حقیقی ،که توانست با تلاش و غیرت ایرانی این رشته را به ثبت جهانی برساند ،باشد که سایه ایشان همیشه بر سر همه ورزشکاران این رشته بوده و مستدام و برقرار باشند.انشالله.
 لازم بذکر است که ما شاگردان ایشان نیز از این ببعد باید راه ایشان را ادامه داده و زحمات و تلاشهای ایشان را بی ثمر نگذاریم و پرچم رشته رزمی رپنر را بر فراز قله ورزشهای رزمی برافراشته نگه داریم .انشالله.
جمعی از رپنر کاران جنوب شرق تهران و کوچکترین فرد این خانواده محمد عبدی مربی و پیشکسوت رشته رزمی   رپنر

 

بنیانگذارمحترم رشته رزمی رپنراستادبزرگ و فرهیخته جناب آقای خیراله حقیقی و ریاست بزرگوار و وارسته جناب آقای افشین حقیقی بدون شک هیچ مهمی اتفاق نمی افتد مگر در جهت انجام آن ایثارگری و از خودگذشتگی همراه با صداقت و فداکاری انجام شده باشد ثبت جهانی رشته رزمی رپنر که حاصل زحمات شبانه روزی شما عزیزان بوده است یکی ازغیر ممکن هایی بود که ممکن شد بدینوسیله ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به شما اساتید محترم و همه مدیران و مربیان و هنرجویان و همه عزیزانی که به نحوی حامی این رشته رزمی ایرانی بوده وهستند آرزوی سربلندی وشادکامی برای خانواده بزرگ رپنر رادارم امیداست درآینده شاهدشکوفایی هرچه بیشترآن باشیم .
دکتر فرامرز حقیقی مسئول کمیته پزشکی رشته رزمی رپنر

 

به نام یکتای هستی بخش و مهربان

خدای متعال را شاکریم که همواره سکاندار حق و عدالت است و مارا موهبتی عطا فرمود که نام پر افتخار هنر رزمی پارسی "رپنر" پس از سالیان دراز مشقت کشیدن و مقابله با مشکلات فراوان
(در سازمان جهانی WUKF)
ثبت و عضو گرد‌د.

 شایسته است عرض تبریک خاص و ویژه داشته باشیم خدمت بنیانگذار معزز و زحمتکش این رشته جناب استاد "خیرالله حقیقی" که با ابتکار در خلق رپنر،کوشش و تلاش بلند مدت، در رأس کسب این افتخار بزرگ قرار دارد.
بر خود میبالیم و مینازیم که با اتکا به خداوند متعال و با اقتدا به مولایمان آقا امیرالمؤمنین علی "ع" همواره با  افتخار چون ستاره ای در آسمان ورزش جهان میدرخشیم و امید داریم که بتوانیم با توکل بر ذات پروردگار و همت و اراده خود را به مفهوم واقعی رپنر یعنی راستی،‌پاکی،نیستی و ردا برسانیم.

لذا به نوبه خود و با تمام غرور این رویداد خجسته و مبارک را به تمام اساتید،پیشکسوتان،رپنرکاران،رپنر دوستان و همه عزیزانی که با عشق و صداقت همیشه پشتیبان این رشته پارسی بودند و هستند تبریک و شادباش عرض مینمایم.

حمیدرضا کورانی
مسئول هیئت استان البرز و سخنگوی رشته رزمی "رپنر"

 

با سلام وکمال مسرت ثبت رشته رزمی رپنر را در سازمان جهانی(wukf) به بنیانگذار این رشته  جناب آقای استاد خیرالله حقیقی تبریک و تهنیت عرض میکنیم و رجاء واثق داریم که این ثبت جهانی راهی پر امید به سمت دستیابی به قله های رفیع توسعه  این رشته در جهان شود . موفقیت و سر بلندی را از  حضرت حق برای تمامی رپنرکاران عزیز و خدمتگذاران به این رشته مسئلت می نماییم.
 مسئول هماهنگی رپنر بانوان استان کرمانشاه راضیه محمدی و مربیان سرکار خانم شهلا جلیلیان وناهید جلیلیان

 

 

Search